Preeti Agrawal

Pierwszy stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa zdobyła w maju 1995 roku na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doktorat z położnictwa obroniła w 1996 r. Drugi stopień specjalizacji uzyskała w 1999 r. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia APPPAH (Association for Prenatal & Perinatal Psychology & Health).
W okresie 1995-2001 odbyła szereg specjalizacyjnych staży naukowych w Niemczech, Danii, Anglii i Kanadzie. Obszarem jej zainteresowania jest medycyna holistyczna i medycyna psychosomatyczna. W ostatnich latach ukończyła wiele kursów z zakresu odżywiania, tradycyjnych metod wspierania zdrowia i możliwości ich zastosowania w ginekologii. Jest zwolennikiem podejścia holistycznego w ginekologii i położnictwie, łączy wiedzę medycyny tradycyjnej z medycyną naturalną, medycynę psychosomatyczną i zasady tradycyjnej medycyny Wschodu. W jej pracy wspiera ją mąż Anil - specjalista chirurg. Prowadzi cykl wykładów pt: "Program świadomego i planowanego macierzyństwa".
Dr Preeti Agrawal jest prezesem Fundacji Kobieta i Natura. Prowadzi Szkołę Świadomego Macierzyństwa. Jest autorką książek: "Kobieta i natura, czyli jak zachować zdrowie na każdym etapie życia", "Menopauza. Mity i rzeczywistość", "Odkrywam macierzyństwo" oraz materiałów do płyt DVD "Poród w harmonii z naturą", "Dotyk miłości. Masaż niemowląt" oraz CD "Przygotowanie do naturalnego porodu. Wizualizacje". Ma troje dzieci.

Publikacje tej autorki:
Kobieta i natura »     Odkrywam macierzyństwo »     Menopauza. Mity i rzeczywistość »     Poród w harmonii z naturą (DVD) »     Dotyk miłości. Masaż niemowląt (DVD) »     Przygotowanie do naturalnego porodu. Wizualizacje (CD) »    


« Wróć do listy książek

Preeti Agrawal


© Wydawnictwo Format | English version